}
Czas czytania: 2 minut(y)

Jak wywołać uśmiech na twarzy solenizanta? Koszulka z nadrukiem – fajny pomysł na prezent

sie 30, 2019 | Interesujące | 0 komentarzy

Prezent - jazda po torze - Devil-Cars

Nie, nie mam na myśli podarowania 16 letniej whisky ani nowych perfum Chanellaughing.
Zastanawiając się nad wyborem prezentu, myślałam raczej o prezencie spersonalizowanym, który będzie miał związek z solenizantem. Taki prezent przez długi czas będzie się kojarzył z obchodzonym świętem i osobą, która go zrobiła.

Pomysł

Wpadłam na pomysł, aby była to koszulka z nadrukiem. Ale nie takim oklepanym, z gotowym tekstem z neta typu ” mam 18 lat + VAT”. (Swoją drogą moją ulubioną koszulką jest taka z napisem: „Oczy mam wyżej”:p)
Wracając do tematu, postanowiłam na koszulce umieścić coś, co kojarzy mi się z osobą obdarowywaną.
I tak oto powstał pomysł zrobienia z okazji 30 urodzin koszulki z samochodem. I to nie byle jakim samochodem.
W mojej głowie zakiełkował pomysł, aby była to koszulka z nadrukiem przedstawiającym Peugeota Partnera z 1999 roku – Klasyka:)

Realizacja

Na podstawie zdjęcia auta zrobionego podczas wycieczki, przygotowałam plik graficzny. Jeśli nie bawicie się w grafików, w Internecie śmiało możecie znaleźć wiele banków z darmowymi grafikami (np. Pixabay.com).
Do obrazka dodałam również tekst, który chciałam, aby odnosił się zarówno do wieku obdarowanego jak i do wieku auta, czyli:

„Wyjąkowe egzemplarze się nie starzeją”

Następnie wyszukałam w Internecie sprzedawcę, który oferował dobre jakościowo koszulki. Poważnie, nie patrzcie tylko na cenę produktu, ale zwróćcie również uwagę na opis materiału, z którego wykonana jest koszulka. Szkoda by było, żebyście się napracowali i otrzymali w zamian kawałek szmatki, który się nawet do wycierania kurzy nie nadaje.

I tak oto, w skrócie, powstała koszulka z nadrukiem, z której solenizant (dodam nieskromnie) bardzo się ucieszył i nadal z dumą prezentuje każdemu podobiznę swojego pojazdu:)

Bardzo lubię robić nietypowe prezenty. Radość solenizanta daje mi ogromną satysfakcję. Koszulki to nie jedyny mój pomysł. Na blogu zamieściłam też wpis o tym jak kupiłam w ramach prezentu jazdę super samochodem po torze wyścigowym.

 Jak Wam się podoba pomysł koszulki na prezent?
Macie jakieś inne kreatywne pomysły na okrągłe urodziny?
Zapraszam Was do zostawiania komentarzy.
Macie jakieś uwagi? Jestem otwarta na krytykę, ale tylko konstruktywną:)

Zapraszam Was do zaglądania także do innych postów z zakładki Poboczem.

Najnowsze wpisy

Podobne posty

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Szybki kontakt

15 + 13 =

Pin It on Pinterest

Share This