}
Czas czytania: 2 minut(y)

Podsumowanie wpisów motoryzacyjnych 2020| pony cars, auto detailing itp/ życzenia świateczno-noworoczne

gru 22, 2020 | Interesujące | 0 komentarzy

Prezent - jazda po torze - Devil-Cars

Kochani, zbliża się końcówka roku. Jest to czas podsumowań i planów na przyszłość. Ja także chciałabym wpisać się w ten nurt, dlatego dziś wpis podsumowujący 2020 rok, w klimacie świątecznym:)

Wpisy motoryzacyjne – podsumowanie

Kochani, musicie przyznać, że ten rok był na blogu bardzo bogaty. Pojawiły się tutaj aż 22 wpisy. Starałam się, abyście otrzymywali je w co drugi wtorek i mniej, więcej udało mi się to zrealizować:)

Najwięcej wpisów pojawiło się z kategorii porady – 13.  Mój ulubiony, to wpis z recenzją transmitera FM. Widziałam, że wy również często do niego zaglądaliście. Na drugim miejscu postawiłabym wpis o auto detailing, bo pisząc ten post bardzo wkręciłam się w tematykę detailingu.

W kategorii samochody pojawiły się 3 wpisy. Tylko, albo aż 3, bo dotyczyły samochodów mojego życia: Fiata Ritmo, który był pierwszym autem, jakie pamiętam, Opla Astry F, który towarzyszył mi przez prawie całe młodzieńcze życie i pony cars, a w szczególności Forda Mustanga, który jest moim motoryzacyjnym marzeniem – Waszym być może też, bo szczególnie przypadł Wam do gustu ten wpis:)

Pozostałe wpisy są poboczem. W związku z pandemią zakładka ze zdjęciami z wojaży w tym roku pozostała pusta. Grafiki były 4. Natomiast interesujących tematów okołomotoryzacyjnych było 5 (w tym wspomniany już wpis o pony cars). Jest tu również, może nie szczególnie oblegany, ale godny uwagi ze względu na nasze bezpieczeństwo wpis o kartach ratowniczych w pojeździe.

 

Życzenia Świąteczne i Noworoczne

To byłoby na tyle z krótkiego podsumowania roku 2020.

Na te nadchodzące Święta życzę Wam zdrowia, spokoju, rodzinnej atmosfery i udanych prezentów – np. wymarzonego auta – nie tylko w pomniejszonej skali:)

a na Nowy Rok życzę Wam, aby był lepszy od mijającego, aby pandemia odeszła w niepamęć i byście mogli spełnić wszystkie swoje plany i marzenia!

Buziaki!

Najnowsze wpisy

Podobne posty

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Szybki kontakt

7 + 4 =

Pin It on Pinterest

Share This